Tábořiště Suchomelův mlýn


Lokalita:
okres Tábor
Kapacita:
50 návštěvníků

Popis

Tábořiště má velké zázemí tvořené loděnicí o podlahové ploše 100 m2.  V této loděnici se zřídila provizorní táborová kuchyně a sklad materiálu. Vařit je možné jak v kamnech na dřevo tak ve sporáku na PB nebo na elektřinu.

V táborové chatě je možné provádět porady vedoucích nebo trávit čas s dětmi v případě deště. Do přízemí táborové chaty se však vejde maximálně 30 osob. V podkroví táborové chaty se může pohodlně vyspat až 15 osob. Tato chata je vybavená i vlastní kuchyňkou.

V nově postavené zastřešené jídelně (typu pergoly) se může u jídla sejít až 50 osob a je vhodná i na pořádání různých her během špatného počasí.

Sociální zařízení je tvořeno dvěma elektrickými bojlery, čtyřmi sprchami, záchody a umyvadly. Kvůli úspoře elektřiny stavíme na našem táboře ještě venkovní sprchy a vodu ohříváme v brutaru.

K dispozici jsou na tábořišti 4 dvojkánoje, kajak a dostatek profesionálních vest a pádel. Koupání je možné jak v řece, tak v potoce. Na tábořišti je také dostatečně vybavená kůlnička na nářadí. Správce zařízení je schopen zajistit zásobování tábora i plnou penzi.


 

 

Ceník

12 000 Kč za týden

20 000 Kč za dva týdny

Mapa

Doprava

1,5 km - BUS; 5 km - VLAK

Kontakt

Ing. Lukáš Dumský
Oříkov 29
264 01 Sedlčany
mobil: 737109658
luk as.dumsky@centrum.cz

Foto