Klubovna v Dukelských kasárnách


Lokalita:
okres Litoměřice
Kapacita:
60 návštěvníků

Popis

TOM Sluníčka nabízí k ubytování svoji klubovnu v Litoměřicích. Budova, ve které sídlí oddíl, je dvoupatrová, přičemž právě horní patro je v užívání Sluníček a nabízíme k ubytování jeho většinu, která čítá čtyři místnosti, a to: kuchyňku, spací místnost, dvě herny a společenskou místnost. Pro spaní je vyhrazena samostatná místnost, ve které se nachází zhruba 50 molitanů, nicméně i tak kapacita pro ubytování je o mnoho větší, pokud si hosté vystačí s vlastními karimatkami.

Kuchyňka je téměř plně vybavena, pro příklad nádobím, elektrickým čtyř plotýnkovým sporákem, dřezem s pitnou vodou anebo i takovými tlakovými hrnci a mnohým jiným. Společenská místnost je vybavena stoly s židlemi a lavicemi a je možné ji využít jako jídelnu či pro klidnější aktivity. V jedné z herních místností je kulečníkový stůl, který je možné po dohodě využít. Druhá z heren je určena spíše pro pohybové aktivity. V budově se samozřejmě nachází i oddělené WC pro chlapce a dívky a koupelna s funkčním sprchovým koutem s teplou vodou.

Budova klubovny se nachází v areálu starých kasáren (ihned vedle areálu Zahrady Čech), který nabízí klid od ruchu města na jedné straně a zároveň i relativní dostupnost supermarketu a městského centra na straně druhé. Samotný areál je vcelku rozlehlý a dají se v něm podnikat i venkovní aktivity a hrát hry.

Ústřední topení, teplá, studená voda.

V přízemí i v prvním patře pánské + dámské záchody, malá koupelna + nový sprchový kout.

200 metrů od klubovny Kaufland.

Ceník

50 Kč/os/noc

Mapa

Doprava

400m - VLAK
400 m - BUS
400 m - MHD

Kontakt

19028 TOM Sluníčka
Kateřina Žaludová
tel.: 724 319 966
e-mail: k.zaludova@seznam.cz

Foto