Tábořiště a chata Suchomelův mlýn


Lokalita:
okres Tábor
Kapacita:
40 návštěvníků

Popis

Místo má velké zázemí tvořené loděnicí o podlahové ploše 100 m2.  V této loděnici funguje provizorní táborová kuchyně a sklad materiálu. Vařit je možné jak v kamnech na dřevo, tak ve sporáku na PB nebo na elektřinu. V táborové chatě je možné provádět porady vedoucích nebo trávit čas s dětmi v případě deště. Do přízemí táborové chaty se však vejde maximálně 20 osob. V podkroví táborové chaty se může pohodlně vyspat až 15 dětí. Chata je vybavená i vlastní kuchyňkou. Sociální zařízení je tvořeno dvěma elektrickými bojlery, čtyřmi sprchami, záchody a umyvadly. Stravování probíhá většinou pod zastřešenou pergolou a na tábořišti je nově také vigwam o průměru šest metrů. K dispozici jsou na tábořišti čtyři dvojkánoe, jedna třímístná kánoe a dostatek profesionálních vest a pádel. Na tábořišti je také dostatečně vybavená kůlnička s nářadím.

Kapacita:

15 stanů – 30 osob

Podkroví táborové chaty – max. 10 osob

Vigvam šest metrů široký

Využití:

Stany stojí jen během letní sezony. Chata se dá obývat od dubna do října. Tábořiště se nachází hned u břehu řeky Lužnice na pozemku o rozloze 4000 m2 s možností využívání okolních nevyužívaných pastvin. Tábořiště je ohraničeno lesem, řekou a potokem. Poslední strana navazuje na okolní pastviny. Koupání je možné jak v řece,  tak v potoce.

Popis cesty:

Na tábořiště se dá dostat lesní cestou z obce Slavňovice nebo po silnici z druhé strany řeky. Pak je však potřeba přejet na lodi.

Přesná adresa: Slavňovice ev. č. 18, obec Stádlec 39161, okres Tábor

 

Výlety:

Stádlecký řetězový most, Příběnice, Dobronice, Tábor, Bechyně

Ceník

18 000 Kč za týden + spotřeba elektrické energie (pitná voda zdarma)
Při menším počtu osob je možné domluvit slevu.

Mapa

Doprava

1,5 km - BUS; 5 km - VLAK

Kontakt

Ing. Lukáš Dumský
Purkyňova 1085
39002 Tábor
mobil: 737109658
lukas.dumsky@centrum.cz

Foto