Tábořiště - Vildštejn


Lokalita:
Moravskoslezský kraj - Opava
Kapacita:
50 návštěvníků

Popis

Adresa: mezi Budišovem nad Budišovkou a obcí Dvorce

Vybavení objektu:
Tábořiště disponuje 4 velkými (6x6 metrů) družinovými stany s kapacitou až 10 osob, vybavenými palandou, poličkami a věšáky, stolem a lavičkami. Tato forma ubytování umožňuje život tábora i v tom nejhorším počasí, neboť v každém stanu je dostatek místa na další aktivity. Dále je tu k dispozici 9 stanů typu „A“ s podsadami a podlahou (kapacita 18 míst). Další velký stan je vybaven pro vedoucí a rozdělen na spací část (6 míst) a část pro přípravu programu. Stejný typ stanu je použit z půlky jako zdravotní stan (2 místa na spaní nebo pro nemocné) a půlky jako sklad pro každodenní použití (různé sportovní náčiní, které je také k dispozici nájemci tábořiště apod.).
Tábořišti dominuje prostorná kuchyň a k ní připojená jídelna (12x6 metrů). Součástí kuchyně jsou kamna, sklad na potraviny a dostatečné množství pracovních ploch (vše pod jednou střechou). Zázemí kuchyně doplňuje tzv. mycí linka – přístřešek s přívodem vody pro mytí nádobí, polní kuchyní (pro ohřev velkého množství vody či čaje) a vrt s pitnou vodou.
Tábor je vybaven vlastní přehradou s tábornickou saunou, sprchami s ohřevem vody a samozřejmě nedávno zrekonstruovanými toaletami.
Elektrická energie je možná pomocí elektrocentrály a solárního panelu.

Využití:
Letní prázdniny

Ceník

Cena 10.000 - 15.000 Kč za týden pronájmu (podle možnosti pomoci se stavbou a bouráním tábora).

Mapa

Doprava

5 km – BUS – Dvorce u Bruntálu
6 km – VLAK – Budišov nad Budišovkou
Autem dojezd až na tábořiště.

Kontakt

BVÚ - Centrum pro volný čas, z.s. Křišťanova 1049/15 702 00 Ostrava - Přívoz
tel.: 596 134 723 e-mail: bvu@bvu.cz www: www.bvu.cz

Foto